«Меня взяли!» — бывший депутат-правдоруб Егор Соболев ушел в программирование

Бывший депутат Егор Соболев ушел в программирование.

В IT нынче идут не только золотоискатели из простых профессий, но и люди, которым хочется отвлечься от суеты, разборок и расследований мира власти и денег. Так и поступил Егор Соболев, который недавно в Фейсбуке выдал пост, где рассказал о том, как и зачем овладевал программированием.

Егор Соболев:
Мене взяли!
Останні тижні я провів в дискусіях із самім собою на кшталт: «Як же ж її перевернути, в String немає такої функції…». «А array взагалі не можна змінювати… Чорт! Віслюк! Думай!»

Насправді я виконував одне із завдань, які поставив перед собою після завершення роботи у парламенті VIII скликання. Я хочу навчитися програмуванню. Цифровий світ настільки стрімко і революційно змінює світ реальний — починаючи від транспорту і завершуючи політикою — що я більше не хочу бути в цьому невігласом.

До того ж це чесний спосіб заробляти гроші. Коли у 2012 році я вирішив показати власний приклад, що політикою можна і треба займатися на користь своєї країни, я розумів — в улюблену журналістику, який я віддав 18 років, повернутися вже не зможу. Окрім усього, це буде неетично по відношенню до надважливої суспільної професії.

І ось всі останні тижні (так, що алгоритми мені снилися🤓) я займався самоосвітою, щоб потрапити до Mate academy. Це школа програмування, яку, повернувшись не просто з Америки — з Google (!), у Києві заснував українець Roman Apostol. З дуже прогресивною моделлю бізнесу: тебе навчають безкоштовно, а коли ти стаєш програмістом, сплачуєш відсотки від своєї зарплати.

Звісно, Роман з колегами шукають мотивованих людей, в яких варто інвестувати. Зокрема, треба вже знати основи мови програмування, з якою збираєшся працювати.

Для мене — історика за освітою, який все життя або висвітлював виклики суспільства, або допомогав їх вирішувати — всі ці символи на початку були як китайська. Навіть такі прості вислови як:
String str = «Marichka is my love»;
String str1 = «And my life»;
System.out.println(str.indexOf(«M»));
System.out.println(str.charAt(0)); …

І ось сьогодні ввечері мені прийшов лист, що я успішно склав вступний іспит із Java😍😍😍!

… Звісно, добрими суспільними справами я займався, займаюся і далі займатимуся. З певних причин не писав нічого про це тут. Але у понеділок обов’язково розповім, для чого я буду у Міжнародному кримінальному суді, що у Гаазі😜»

Бывший депутат Егор Соболев ушел в IT.

Как бы между делом Егор Соболев упоминает Mate Academy с их «прогрессивной» системой оплаты, когда тебя учат бесплатно, но ты потом выплачиваешь проценты с зарплаты. Входит ли подобного рода «нативная» реклама в оплату обучения — бывший журналист-депутат не уточнил. Также Соболев очень восхитился тем, что Роман Апостол (CEO Mate Academy) вернулся из США и бросил Google ради Украины. Но почему бы и нет? Много кто из программистов, вкусив подлинно западной жизни, понимают вдруг, что программисту в Украине живется намного лучше, чем где-либо. И не нужно для этого осознания быть суперпатриотом.

Как бы там ни было, в комментариях тут же набежали свидетели секты 25-процентников и стали нарекать Соболеву, что он, дескать, рано в компутеры уходит. В стране еще полно коррупционеров и злодеев, на которых не хватает таких смелых и идейных как Егор. В чем-то комментаторы правы, ведь таки для Украины переход Егора Соболева в IT — это огромная потеря. Получать по почкам за правду — это вам не нолики с единичками воротить. Да и если ты честный депутат, то денег особо не заработаешь. Поэтому остается лишь уважить выбор Егора и пожелать ему успехов в новом деле.

Источник: Facebook